Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie

Osiągnięcia 2022/2023

Osiągnięcia uczniów z poprzednich lat znajdują się w ARCHIWUM

Mistrzostwa Polski Młodzików w brydżu sportowym

10 października 2022
Ignacy Kotewicz z klasy 7a zdobył złoto w kategorii par open U12 oraz srebro w kategorii par chłopców U15 (do lat 15)

Małopolski Konkurs Matematyczny

14 listopada 2022
Etap rejonowy:   Adam Kowalski kl.8a, Barbara Kulig kl.8a, Adam Kulig kl.6a, Jakub Michalski kl.7a, Marcel Pokopowicz kl.7a.

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

28 października 2022
Etap rejonowy:   Ignacy Kotewicz kl.7a, Maja Krzemińska kl.8a, Helena Sieńko kl.8b.

Projekt "Las Bronaczowa. Po prostu odetchnij!" Gra orienteeringowa.

24 października 2022
Nagrodzeni w grze orienteeringowej: - kategoria kl. I - III: Michał Wójcik, Jakub Buła, Nina Zalewska, Leon Krzemiński, Piotr Zaborowski - III miejsce, - kategoria kl. IV - VI: Zofia, Raś, Filip Cymerys, Jakub Osieka, Lena Hyciek, Florian Madej, Julia Wieczorek - IV miejsce, - kategoria kl. VII - VIII: Ignacy Kotewicz, Marcel Prokopowicz, ...

Mistrz Tabliczki Mnożenia

13 października 2022
LAUREACI KATEGORIA KLASY I-IV I miejsce: Maximilian Cieślak kl. IIIb II miejsce: Patryk Szatan kl. IVa III miejsce: Zuzanna Pałka kl. IVb KATEGORIA KLASY V-VIII I miejsce: Szymon Rydz kl. VIa II miejsce: Hubert Stożek kl. Vb III miejsce: Maja Łoboda kl. Va  

Szkolny Konkurs „Lapbook o Patronie – Januszu Korczaku” dla klas VI-VIII

12 października 2022
I MIEJSCE:  Dominika Zarzycka kl. 6a, Emilia Balicka kl. 7a, Pola Kosmala kl. 8a II MIEJSCE:  Maja Krzemińska kl. 8a, Karolina Woźnica kl. 8b III MIEJSCE:  Paulina Iwańska kl. 8b, Nadia Najder kl. 8b WYRÓŻNIENIA:  Julia Iwańska kl. 6b, Julia Radzięta kl. 6b, Paulina Piszczek kl. 8b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie – Januszu Korczaku dla klas IV-V

12 października 2022
KATEGORIA KLASY CZWARTE I MIEJSCE:  Patryk Zaborowski kl. 4b II MIEJSCE:  Blanka Międlar kl. 4a, III MIEJSCE:  Hanna Cichoń kl. 4a, Filip Cymerys kl. 4b WYRÓŻNIENIA:  Kaja Kosmala kl. 4a, Jacek Karłowski kl. 4b, Jakub Nowak kl. 4b KATEGORIA KLASY PIĄTE I MIEJSCE:  Maja Łoboda kl. 5a II MIEJSCE:  Wiktoria Studnicka kl. 5b III MIEJSCE:  Hubert Stożek kl. ...

Szkolny Konkurs Czytelniczy o Patronie - Januszu Korczaku dla klas trzecich

12 października 2022
I MIEJSCE:  Olga Wawerek kl. 3a, Szymon Chruście kl. 3b II MIEJSCE:  Tymoteusz Franczak kl. 3a, Lila Prokopowicz kl. 3a, Jan Pilch kl. 3a, Jan Siedliński kl. 3a, Miłosz Wrona kl. 3a, Zofia Tomoń kl. 3b