Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie

Kadra

Imię i nazwisko
Funkcja / nauczany przedmiot Dyżur nauczyciela
Agata Górak-Suder Dyrektor szkoły
Wychowanie fizyczne
wtorek 13.30 - 14.15
Elżbieta Sołtys
Wicedyrektor szkoły
Język polski
wtorek 10.30 - 11.15
Marta Pałka Wychowawca kl. 1a
Edukacja wczesnoszkolna
poniedziałek 10.45 - 11.30
Małgorzata Pierożek Wychowawca kl. 1b
Edukacja wczesnoszkolna, muzyka
piątek 10.30 - 11.15
Izabela Książek Wychowawca kl. 2a
Edukacja wczesnoszkolna Logopedia
poniedziałek 12.15 - 13.00
Agnieszka Drosińska
Wychowawca kl. 2b
Edukacja wczesnoszkolna
czwartek 13.30 - 14.15
Urszula Czerny-Szymczyk Wychowawca kl. 3a
Edukacja wczesnoszkolna
piątek 9.35-10.20
Beata Kurzdym
Wychowawca kl. 3b
Edukacja wczesnoszkolna, surdopedagog
piątek 11.30 - 12.15
Agnieszka Babiec
Wychowawca kl. 4a
Religia, język angielski
piątek 7.30 - 8.00
Małgorzata Wątor Wychowawca kl. 4b
Matematyka
poniedziałek 10.30 - 11.15
Agnieszka Krzysztofik-Hołówka
​Wychowawca kl. 5a
Historia, doradztwo zawodowe
wtorek 12.30 - 13.15
Edyta Manecka-Sztok Wychowawca kl. 5b
Język polski
środa 9.35-10.20
Anna Mazur
Wychowawca kl. 6a
Język polski, logopedia
piątek 9.35 - 10.20
Beata Miętka Wychowawca kl. 7a
Wychowanie fizyczne, WDŻ
poniedziałek 9.25 - 10.20
Joanna Wrona Wychowawca kl. 7b
Język angielski
wtorek 12.30 - 13.15
Justyna Żelazna Wychowawca kl. 8a
Biologia, chemia
czwartek 11.30 - 12.15
Marcin Chmiel Wychowawca kl. 8b
Wych. fizyczne, edb, ed. inform.
środa 12.30 - 13.15
Dorota Pytel Język angielski piątek 9.35 - 10.20
ks. Paweł Jurek
Religia
 
Elżbieta Nikiel Religia czwartek 15.15 - 16.00
Justyna Kurek Matematyka, fizyka, przyroda wtorek 8.40 - 9.25
Anna Nakoneczny Matematyka środa 13.15 - 13.45
Ewa Wróbel Bibliotekarz
Historia
wtorek 7.45 - 8.30
Urszula Kulpińska
Geografia
kontakt przez Librus
Michał Książek Informatyka wtorek 10.30 - 11.15
Joanna Bukiej Technika czwartek 13.15-13.45
Barbara Banowska Plastyka, muzyka wtorek 13.00 - 13.30
Karina Kantor Język niemiecki poniedziałek 16.05 - 16.35
Agnieszka Cygan
Wiedza o społeczeństwie
​Nauczyciel wspomagający
poniedziałek 15.20 - 16.05
Monika Kantor Nauczyciel świetlicy w godzinach pracy świetlicy
Katarzyna Wojtoń-Kozik Nauczyciel świetlicy środa 17.00 - 17.30
Beata Kantor-Zduń
Pedagog szkolny
w zakładce "pedagog"
Katarzyna Dąbrowska
Nauczyciel świetlicy
w godzinach pracy świetlicy
Elżbieta Piekarczyk
Nauczyciel współorganizujący nauczanie 
czwartek 12.15 - 13.00
Agnieszka Kraszewska
Wychowanie przedszkolne
logopedia
w godzinach pracy OP
Flaga Natalia
Wychowanie przedszkolne
w godzinach pracy OP