Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie

Osiągnięcia 2023/2024

Osiągnięcia uczniów z poprzednich lat znajdują się w ARCHIWUM

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2024

20 maja 2024
Żaczek - klasy 1-2 1. Gawor Bartłomiej - laureat konkursu, 2. Lachota Helena - wynik bardzo dobry, 3. Zaborowski Piotr - wyróżnienie. Maluch - klasy 3-4 1. Studnicki Wojciech - wynik bardzo dobry, 2. Mazankiewicz Leon - wyróżnienie, 3. Poniwierski Jan - wyróżnienie, 4. Adamczyk Kamil - wyróżnienie. Beniamin - klasy 5-6 1. Cichoń Hanna - wyróżnienie, 2. Zaborowski Patryk - ...

Mistrzostwa Świata w brydżu sportowym

18 października 2023
Jakub Michalski kl. 8 drużynowo złoty medal reprezentacji Polski U16 na Mistrzostwach Świata w Holandii w brydżu sportowym.

Mistrzostwa Świata Crossminton w kategorii U12 chłopcy

26 października 2023
Szymon Pena kl. 6a - Mistrzostwo Świata Crossminton w kategorii U12 chłopcy

Mistrzostwa Polski w brydżu sportowym

18 października 2023
Franciszek Trojak kl. 2b - złoty medal w rankingu drużynowym oraz srebrny medal w rankingu gry w parach na Mistrzostwach Polski w brydżu sportowym

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

16 stycznia 2024
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się: Ignacy Kotewicz 8a   Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:   Piotr Kosiba 8a Ignacy Kotewicz 8a

Małopolski Konkurs Matematyczny

16 stycznia 2024
Jakub Michalski - LAUREAT  Ignacy Kotewicz - FINALISTA   Do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się: Jakub Michalski 8a, Ignacy Kotewicz 8a   Do etapu rejonowego zakwalifikowali się: Jakub Michalski 8a Ignacy Kotewicz 8a Adam Kulig 7a Marcel Prokopowicz 8a

Matematyczna Olimpiada Juniorów

16 stycznia 2024
Jakub Michalski 8a - FINALISTA   Do finału ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikował się Jakub Michalski 8a   Do drugiego etapu Matematycznej Olimpiady Juniorów zakwalifikowali się: Jakub Michalski 8a Marcel Prokopowicz 8a  

Krakowska Matematyka

16 stycznia 2024
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Hubert Stożek 6b Weronika Doś 6a

Biblijny Konkurs Tematyczny Z Dobrą Nowiną przez życie - Ewangelia według św. Mateusza

16 stycznia 2024
  Etap wojewódzki: Cymerys Filip 5b Madej Florian 7a   Etap rejonowy: Cymerys Filip 5b Madej Florian 7a Zalewska Paulina 6a   Etap szkolny Cymerys Filip 5b Doś Weronika 6a Madeja Florian 7a Malada Anna 6a Wrona Miłosz 4a Zaborowski Patryk 5b Zalewska Paulina 6a  

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej - piłka ręczna dziewcząt

11 kwietnia 2024
III MIEJSCE - DRUŻYNA W SKŁADZIE:   Maja Grorgosz kl. 8a Magda Jakubowska kl. 8a Marharyta Manchyk kl. 8a Oliwia Piechota kl. 8a Gabriela Woźniak kl. 8a Nikola Skórzak kl. 7a Hanna Woźniak kl. 7a Julia Iwańska kl. 7b Julia Radzięta kl. 7b Julia Wieczorek kl. 7b

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

08 marca 2024
Awans do szczebla wojewódzkiego zdobyli: Jakub Osieka - II miejsce, Magda Jakubowska - III miejsce, Przemysław Kurnik - III miejsce, Hubert Mizgalski - V miejsce, Hanna Krzemińska - VI miejsce, Hubert Stożek - VI  miejsce. 

Gminny Konkurs Ortograficzny "Weź byka za rogi!"

06 maja 2024
III MIEJSCE - Jan Karlikowski kl. Vb

Gminny Konkurs Historyczny "Dawno, dawno temu...Polska w czasach piastowskich"

18 kwietnia 2024
I MIEJSCE - Filip Cymerys kl. 5b

Gminne Zawody w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców

11 kwietnia 2024
II MIEJSCE - DRUŻYNA W SKŁADZIE:  Czerner Jakub 6a Sp Daraż Szymon 6a Sp Madej Bernard 6a Sp Palak Dominik 6a Sp Sidełko Antoni 6a Sp Kukla Aleksander 6b Sp Wątor Wiktor 6b Sp

Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

05 marca 2024
Klasyfikacja chłopców:   1. Hubert Mizgalski 2. Hubert Stożek 3. Jakub Osieka 4. Przemysław Kurnik Klasyfikacja dziewcząt: 1. Emilia Skórzak 2. Hanna Krzemińska 3. Anna Malada   I miejsce - drużynowo  

Gminny Konkurs Ekologiczny "Weź klimat w swoje ręce FINAŁ!"

18 października 2023
I MIEJSCE - drużyna w składzie: Zofia Michalska kl. 3a, Jan Doś kl. 3a, Amelia Pyzik kl. 3b, Szymon Magiera kl. 3b, Miłosz Wrona kl. 3a, Filip Cymerys kl. 5b, Weronika Doś kl. 6a i Hubert Stożek kl. 6b    

Szkolny Konkurs Plastyczny "Ziemia za 100 lat" dla klas I-III

22 kwietnia 2024
NAGRODA SPECJALNA: Nina Zalewska kl.2c, Amelia Pyzik kl.3b   I MIEJSCE: Jakub Buła kl.2a, Magdalena Byrczek kl.1b, Anna Byrczek kl.2a   II MIEJSCE: Rozalia Heise kl.1a, Aleksander Kaczmarczyk kl.1c III MIEJSCE: Amelia Uchto kl.2a, Kaja Kaczmarczyk kl.1c   WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Dusik kl.2a, Antoni Sałabun kl. 2a  

Konkurs Plastyczny „Zadbajmy o Naszą Ziemię” dla klas IV – VIII

22 kwietnia 2024
Kategoria: praca przestrzenna   I MIEJSCE: Maja Łoboda kl.6a II MIEJSCE: Piotr i Julia Gruszka kl.6a III MIEJSCE: Paulina Zalewska kl.6a   Kategoria: plakat   I MIEJSCE: Weronika Doś kl.6a II MIEJSCE: Alicja Kaczmarczyk kl.5b, Kaja Kosmala kl.5a III MIEJSCE: Liliana Heise kl.4b WYRÓŻNIENIA: Hanna Krzemińska kl.6a, Milena Midro kl.5a  

Szkolny Konkurs MAM TALENT

26 marca 2024
KLASY I-III I miejsce - Nina Zalewska kl. 2a II miejsce - Milena Czopek kl. 1b III miejsce - Amelia Dominiak kl. 3b   KLASY IV-VIII I miejsce - Maja Łoboda kl. 6a II miejsce - Paulina Zalewska kl. 6a III miejsce - Natalia Kukla i Nikola Pyzik kl. 5a  

Szkolny Konkurs na Plakat promujący 1,5% na rzecz naszej szkoły

07 lutego 2024
I miejsce - Lilianna Heise 4b II miejsce - Maja Łoboda 6a, Nikodem Dereń 3b III miejsce - Kaja Kosmala 5a Wyróżnienia: Nina Zalewska 2c, Paulina Zalewska 6a, Hanna Krzemińska 6a, Maksymilian Dereń 7b  

Szkolny Konkurs "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

16 stycznia 2024
I miejsce -  Szymon Daraż 6a II miejsce -  Aleksander Kukla 6b III miejsce  - Wiktor Janczy 8a

Szkolny Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka - Lapbook

12 grudnia 2023
I MIEJSCE – Weronika Doś kl. 6a, Alicja Kamysz kl. 6a II MIEJSCE –  Hanna Krzemińska kl. 6a III MIEJSCE –  Paulina Zalewska kl. 6a   WYRÓŻNIENIA: Wiktoria Prochal kl. 4b Milena Midro kl. 5a Julia Gruszka kl. 6a Simran Singh kl. 6b  

Szkolny Konkurs Wiedzy "Jan Matejko - historia Polski pędzlem malowana"

13 grudnia 2023
I MIEJSCE – ALICJA KAPCZYŃSKA KL. VB II MIEJSCE –  JAN KARLIKOWSKI KL. VB, HANNA CICHOŃ KL. VA III MIEJSCE –  PATRYK ZABOROWSKI KL. VB WYRÓŻNIENIE – IGA KRAWIEC KL. VA              

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię... Mikołaj Kopernik Patronem Roku 2023”

06 listopada 2023
LAUREACI:   I MIEJSCE – FRANCISZEK PILCH KL. 4A II MIEJSCE –  MAXIMILIAN CIEŚLAK KL. 4B III MIEJSCE –  ZOFIA TOMOŃ KL. 4B WYRÓŻNIENIE – MIŁOSZ WRONA KL. 4A  

Szkolny Konkurs Plastyczny ,,Za siedmioma górami, za siedmioma rzekami… Moja ulubiona postać bajkowa/baśniowa”

06 listopada 2023
LAUREACI:     I MIEJSCE – Ewa Grochowiec 6b, Kinga Ostafin 6b II MIEJSCE –  Liliana Heise 4b, Maja Łoboda 6a, Hanna Woźniak 7a III MIEJSCE –  Hanna Cichoń 5a, Zuzanna Pałka 5b, Paulina Zalewska 6a WYRÓŻNIENIA – Olga Wawerek 4a, Zofia Tomoń 4b, Marcel Prociewicz 5a, Natalia Kukla 5b, Weronika Doś 6a, Filip Stożek 5b, ...

Szkolny Konkurs Czytelniczy o Patronie Szkoły Januszu Korczaku dla klas trzecich

02 listopada 2023
I MIEJSCE – WOJCIECH STUDNICKI kl. 3a II MIEJSCE –  ALEKSANDRA BARSZCZAK kl. 3b, HANNA TOKARSKA kl. 3a III MIEJSCE –  WERONIKA CYMERYS kl. 3a WYRÓŻNIENIA – MACIEJ BRONICKI kl. 3b, HUBERT DARAŻ kl. 3b  

Szkolny konkurs na domek dla owadów w ramach gminnego projektu „Weź klimat w swoje ręce!”

18 października 2023
1 MIEJSCE oraz reprezentowanie szkoły poprzez wystawienie domku dla owadów w gminie: Zofia Tomoń kl. 4b, 2 MIEJSCE:  Anna Tylka kl. 3b, Lilianna Heise kl. 4b i Aleksandra Mucha  kl. 4b, 3 MIEJSCE: Iga Krawiec i Jan Knapczyk  kl. 5a oraz Klara Grygiel kl. 5b, WYRÓŻNIENIE: 7b L.Pliwka; 7a O. Dunal-Zhang; kl. 6a: P.Gruszka, M.Gąsiorek, J.Osieka, H.Krzemińska, L.Kochanik, I.Lalewicz, S.Daraż, J. Czerner, ...