Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie

Osiągnięcia

Osiągnięcia uczniów z poprzednich lat znajdują się w ARCHIWUM

Mistrzostwa Polski Dzieci w Brydżu Sportowym

11 kwietnia 2022
Reprezentacja naszej szkoły - Ignacy Kotewicz i Jakub Michalski z klasy VI są  zawodnikami wysokiej klasy, co udowodnili podczas Mistrzostw Polski Dzieci w Brydżu Sportowym w ostatni weekend w Teresinie. Oto ich sukcesy w poszczególnych konkurencjach: KLASYFIKACJA SZKÓŁ - IV miejsce SP Libertów DRUŻYNOWO - I miejsce Ignacy Kotewicz i Jakub Michalski PARY - II miejsce Jakub Michalski, III miejsce Ignacy Kotewicz  

XXXIV Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej w Brydżu Sportowym

14 września 2021
III miejsce w klasyfikacji szkół podstawowych - IGNACY KOTEWICZ kl. VI, JAKUB MICHALSKI kl. VI, JAN TROJAK kl. VI

Małopolski Konkurs Matematyczny

08 października 2021
AWANS DO ETAPU REJONOWEGO: Barbara Kulig kl. 7a, Tomasz Trojnar kl. 8a   ETAP SZKOLNY: Adam Kulig kl. 5a, Kamil Bafia kl. 7a, Barbara Kulig kl. 7a, Adam Kowalski kl. 7a, Szymon Osieka kl. 7a, Marcel Stopa kl. 7b, Martyna Żądło kl. 7b, Karolina Woźnica kl. 7b, Katarzyna Doś kl. 7b, Bruno Czyż kl. 7b, ...

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

08 października 2021
  AWANS DO ETAPU REJONOWEGO: Milena Glombik kl. 8a,  Iga Woźniak kl. 8a   ETAP SZKOLNY:  Piotr Kosiba kl.6a, Antoni Mardeusz kl. 7a, Pola Kosmala kl. 7a, Szymon Osieka kl. 7a, Maja Krzemińska kl. 7a, Adam Kowalski kl. 7a, Hanna Hyciek kl. 7b, Bartłomiej Tutak kl. 7b, Beniamin Mądry kl.8a, Szymon Otwinowski kl. 8a, Milena Glombik ...

Małopolski Konkurs Historyczny

13 października 2021
AWANS DO ETAPU REJONOWEGO: Tomasz Kuźma kl. 8a     ETAP SZKOLNY: Tomasz Kuźma kl. 8a, Szymon Otwinowski kl. 8a, Marcel Ślusarczyk kl. 8a

Małopolski Konkurs Chemiczny

25 października 2021
ETAP SZKOLNY: Zofia Czopek kl. 8b, Maria Zientarska kl. 8b

Małopolski Konkurs Biologiczny

13 października 2021
ETAP SZKOLNY: Szymon Cichoń kl. 8a, Marcel Ślusarczyk kl. 8a, Adrian Sarna kl. 8b, Gabriela Słodyczka kl. 8b, Piotr Gorgosz kl. 8b, Igor Burkat kl. 8b, Bartosz Janczy kl. 8b, Maciej Stojak kl. 8b, Maria Zientarska kl. 8b

Informatyczny Konkurs Tematyczny "Od algorytmu do programu"

12 listopada 2021
AWANS DO ETAPU REJONOWEGO: Tomasz Trojnar kl. 8a ETAP SZKOLNY: Maksym Dereń kl. 5a, Aleksandra Kiwior kl. 6a, Marcel Prokopowicz kl. 6a, Szymon Strzeboński kl. 8a, Marcel Ślusarczyk kl. 8a, Tomasz Trojnar kl. 8a, Michał Wątor kl. 8b

Małopolski Konkurs Języka Polskiego

13 października 2021
ETAP SZKOLNY: Katarzyna Doś kl. 7b

III Międzyszkolny Festiwal im. Zbigniewa Wodeckiego

18 listopada 2021
Filip Stożek z klasy 4b zajął I miejsce w III Międzyszkolnym Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego w  kategorii sztuka - grafika komputerowa: własna interpretacja dowolnej piosenki Zbigniewa Wodeckiego wyrażona obrazem. Organizatorami Festiwalu były  Fundacja im. Zbigniewa Wodeckiego oraz Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Piorunce. 

Szkolny Quiz z okazji Światowego Dnia Ziemi dla klas IV-VIII

20 kwietnia 2022
KLASA IVa – Mikołaj Gąsiorek KLASA Va – Maksym Dereń, Alan Gabara KLASA VIIa – Amelia Gorgosz, Pola Kosmala KLASA VIIB – Maks Gąsiorek, Maja Grela, Paulina Iwańska, Nadia Najder, Marcel Stopa, Bartosz Tutak, Karolina Woźnica KLASA VIIIa – Bartek Piszczek KLASA VIIIB – Maks Bochenek, Igor Burkat, Artur Cymborowicz, ...

Ochrona Przyrody w Polsce - Parki Narodowe (lapbook)

20 kwietnia 2022
Kategoria klasy IV-VI I MIEJSCE - Maksymilian Dereń Va, Dominika Zarzycka Va II MIEJSCE - Paulina Zalewska IVa III MIEJSCE - Hanna Woźniak Va WYRÓŻNIENIA - Weronika Doś IVa, Sebastian Surówka Vb Kategoria klasy VII-VIII I MIEJSCE - Iga Woźniak VIIIb II MIEJSCE - Amelia Gorgosz VIIa III MIEJSCE - Alicja Lesiuk VIIIb

Upcycling - unikatowe przedmioty ze śmieci. Konkurs plastyczny dla klas I-III oraz IV-VIII.

20 kwietnia 2022
Kategoria klasy I-III I MIEJSCE - Aleksandra Grabuś kl. IIIb, Alicja Kaczmarczyk kl. IIIb WYRÓŻNIENIE - Nikodem Dereń kl. Ib   Kategoria klasy IV-VIII I MIEJSCE - Maksymilian Dereń kl. Va, Sebastian Surówka kl. Vb

Szkolny Konkurs Plastyczny "JAJKO WIELKANOCNE"

12 kwietnia 2022
Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego „JAJKO WIELKANOCNE” – nagrodzone prace KATEGORIA KLASY IV – V Hubert Stożek IVb, Filip Stożek IVb, Ewa Grochowiec IVb, Wiktoria Studnicka kl. IVb, Kacper Kostrz IVb, Emilia Wiosna IVb, Anna Malada IVb, Smimran Singh IVb, Lena Hyciek IVb, Oskar Dunal - Zhang Va, Florian Madej Va, Nikola Skórzak ...

Mam Talent

04 kwietnia 2022
FINALIŚCI "Mam Talent":    KLASY I - III I miejsce - INGA KAMIŃSKA kl. IIb, MIŁOSZ WRONA kl. IIa II miejsce - NATALIA KUKLA kl. IIIb III miejsce - ALEKSANDRA BIELAŃSKA kl. IIa, LILIANNA HEISE kl. IIb   KLASY IV - VIII I miejsce - MARIA ZIENTARSKA kl. VIIIb II miejsce - MAJA ŁOBODA kl. IVa III miejsce - EMILIA ...

Szkolny Konkurs Ortograficzny "Mistrz Pióra"

23 marca 2022
I MIEJSCE:   ZIELIŃSKI KRZYSZTOF kl. VI II MIEJSCE:   PROKOPOWICZ MARCEL kl. VI III MIEJSCE:   WIECZOREK JULIA kl. Vb WYRÓŻNIENIA: IWAŃSKA JULIA kl. Vb, KULIG ADAM kl. Va, WOŹNIAK HANNA kl. Va  

Szkolny Konkurs Czytelniczy „Rycerze, królewny i smoki…, czyli co wiesz o legendach Krakowa” dla klas III – IV

23 marca 2022
I MIEJSCE: Simran Singh kl. IVa, Patryk Zaborowski kl. IIIb II MIEJSCE: Blanka Międlar kl. IIIa, Hubert Stożek kl. IVb III MIEJSCE: Alicja Kaczmarczyk kl. IIIb, Filip Stożek kl. IVb WYRÓŻNIENIA: Kaja Kosmala kl. IIIa, Karol Solarz kl. IVb, Alicja Kapczyńska kl. IIIb, Weronika Doś kl. IVa  

Szkolny Konkurs Pięknego Czytania dla klas drugich

07 marca 2022
Laureaci I MIEJSCE: Jan Siedliński kl. 2a, Szymon Chruściel kl. 2b II MIEJSCE: Franciszek Pilch kl. 2a, Olga Wawerek kl. 2a, Miłosz Wrona kl. 2a III MIEJSCE: Tomasz Gębczyński kl. 2a, Jan Pilch kl. 2a, Lilianna Heise kl. 2b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowym Żywieniu

13 stycznia 2022
LAUREACI W KATEGORII KLAS IV– VI I MIEJSCE – Krzysztof Zieliński kl. VI II MIEJSCE – Wiktor Janczy kl. VI III MIEJSCE – Maja Gorgosz kl. VI WYRÓŻNIENIA – Oliwia Piechota kl.VI, Hanna Krzemińska kl. IVa LAUREACI W KATEGORII KLAS VII – VIII I MIEJSCE – Olga Kurzyńska kl. VIIIb ...

Szkolny Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka

09 grudnia 2021
LAUREACI W KATEGORII KLAS VI – VII   I MIEJSCE – Ignacy Kotewicz kl. VI II MIEJSCE – Maksymilian Gąsiorek kl. VIIb III MIEJSCE – Antoni Mardeusz kl. VIIa WYRÓŻNIENIA –  Katarzyna Doś  kl. VIIb,  Paulina Piszczek   kl. VIIb, Monika Śmiech kl. VIIb, Bartosz Tutak kl. VIIb   LAUREACI W KATEGORII KLAS VIII   I MIEJSCE – Piotr Gorgosz ...

Szkolny Konkurs "Mistrz Tabliczki Mnożenia"

18 listopada 2021
Laureaci: I miejsce - Tomasz Trojnar kl. 8a, II miejsce - Szymon Osieka kl. 7a, III miejsce - Jakub Osieka kl. 4a, Adam Kulig kl. 5a. Finaliści: Hubert Stożek kl. 4b, Bartłomiej Poznański kl. 5b, Jakub Duśko kl. 6, Maja Grela kl. 7b, Artur Cymborowicz kl. 8b  

Szkolny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją" w klasach 0 - III

10 maja 2022
Wyniki konkursu: kategoria klasy 0 – 1 I miejsce – Jakub Buła OP II miejsce – Amelka Uchto OP II miejsce – Amelia Dominiak I „b” kategoria klasy 2 – 3 I miejsce – Daria Piechota II”] „a” II miejsce – Oskar Gajdek III „b” III miejsce – Miłosz Wrona II „a” III miejsce ...

Konkurs Recytatorski dla klas 1-3

28 kwietnia 2022
I miejsce: Miłosz Wrona 2a, Blanka Międlar 3a II miejsce: Hanna Kozioł 3a, Oskar Gajdek 3b III miejsce: Gabriela Dzieża 3a, Alicja Kaczmarczyk 3b wyróżnienie: Amelia Dominiak 1b, Daria Piechota 2a, Natalia Kukla 3b

Szkolny Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły dla klas trzecich

12 października 2021
I MIEJSCE: Hanna Kozioł kl. 3a II MIEJSCE: Kaja Kosmala kl. 3a, Oskar Gajdek kl. 3b, Szymon Łata kl. 3b, Jakub Nowak kl. 3b, Patryk Zaborowski kl. 3b III MIEJSCE: Olga Surma kl. 3a, Alicja Kapczyńska kl. 3b

Akcja Czytelnicza "Czytam Pierwsze Abecadło"

14 marca 2022
KLASA IA: KAMIL ADAMCZYK, BRUNO CYMERYS, GABRIELA CYMERYS, WERONIKA CYMERYS, MICHAŁ OZGA, WOJCIECH STUDNICKI, HANNA TOKARSKA, GABRIELA WĄTOR KLASA IB: BARTOSZ ADAMCZYK, ALEKSANDRA BARSZCZAK, MACIEJ BRONICKI, NIKODEM DEREŃ, AMELIA DOMINIAK, NATALIA KOŃCZYK, SZYMON MAGIERA, LEON MAZANKIEWICZ, AMELIA PYZIK, ANNA TYLKA, MARTYNA WĄTOR, MILENA WILCZEK